Team

Gesamtbetrieb

Betriebsleiter

Wolf-Dieter Radike
Gräflicher Forstdirektor

Gräflich Arco-Zinneberg'sches Forstamt Moos
Preysingstr. 27
94554 Moos

Tel.: +49 9938 918-270
E-Mail: radike@arco-zinneberg.de

Stv. Betriebsleiter

Dr. Fabian Härtl
Gräflicher Forstoberrat

Gräflich Arco-Zinneberg'sches Forstamt Moos
Preysingstr. 27
94554 Moos

Tel.: +49 9938 918-273
E-Mail: haertl@arco-zinneberg.de

Sekretariat

Melanie Weber
Forstamtssekretärin

Gräflich Arco-Zinneberg'sches Forstamt Moos
Preysingstr. 27
94554 Moos

Tel.: +49 9938 918-271
E-Mail: weber@arco-zinneberg.de

Bayern

Revier Künzing/Forsthart

Andrea Lengler
Gräfliche Forstoberinspektorin

Forstrevier Künzing
Preysingstr. 27
94554 Moos

Tel.: +49 8549 971146
Tel.: +49 9938 918-249
Mobil: +49 171 8937123 
E-Mail: lengler@arco-zinneberg.de
Fax: +49 8549 971147

Revier Wiesenfelden

Bernhard Gruber
Forstwirtschaftsmeister

Forstrevier Wiesenfelden

Hirschberg 5

94344 Wiesenfelden


Postanschrift:
Revier Wiesenfelden
Preysingstr. 27
94554 Moos

Mobil: +49 171 8038588
E-Mail: gruber@arco-zinneberg.de

Tschechien

Revier Vysoký Chlumec

Martin Hron


Ceská správa nemovitostí investicní a drevarská k.s. 

Vysoký Chlumec 76,
26252 Vysoký Chlumec
Tschechien

Mobil: +420 603 761 970
E-Mail: m.hron@arcochlumec.cz

Büro Vysoký Chlumec

Hana Mosničková


Ceská správa nemovitostí investicní a drevarská k.s. 

Vysoký Chlumec 76,
26252 Vysoký Chlumec
Tschechien


Tel.: +420 318 865 284
Mobil: +420 605 111 101
E-Mail: h.mosnickova@arcochlumec.cz


Klára Bartáková


Ceská správa nemovitostí investicní a drevarská k.s. 

Vysoký Chlumec 76,
26252 Vysoký Chlumec
Tschechien


Tel.: +420 318 865 284
Mobil: +420 603 247 035
E-Mail: klara.bartakova1@seznam.cz

Österreich

Betriebsleitung St. Martin

Ing. Andreas Gasselsberger


Gräflich Arco-Zinneberg'sche Domänenverwaltung
Diesseits 2
4973 St. Martin im Innkreis
Österreich

Tel.: +43 7751 82024
Mobil: +43 664 1442400
E-Mail: gasselsberger@arco-zinneberg.at